Co z paragonem/fakturą/rachunkiem do zakupu prezentu?

Uspokajamy! Rachunek zostanie wysłany tylko do Ciebie drogą mailową. Twój odbiorca otrzyma prezent bez śladu po rachunku. W pudełku znajdują się słodycze oraz załączona przez Ciebie kartka i zdjęcie oraz wybrane przez Ciebie dodatki.

Czy można wybrać konkretny dzień dostawy zamówienia do adresata?

Przy składaniu zamówienia można wybrać preferowaną datę dostawy. Nie jest to stuprocentowa gwarancja, jednak firma DPD w 97% doręcza przesyłki w ciągu 1 dnia roboczego od wysyłki. Dlatego też, przesyłki kurierskie nadajemy dzień wcześniej, aby doręczone były na wskazany w zamówieniu dzień daty dostawy.

Dla kogo są Wasze prezenty?

Prezent możesz wysłać rodzicom, dziadkom, przyjaciółce, koledze z pracy, ukochanej, dziecku… każdemu z okazji oraz bez okazji. Tak naprawdę wszyscy kochają słodycze, więc nie krępuj się, Twój prezent na pewno się spodoba Twojemu odbiorcy. Słodycze w odróżnieniu od kwiatów nie są zobowiązujące.

Czy macie w ofercie kosze prezentowe?

Nasza oferta to alternatywa dla koszy prezentowych ze słodyczami oraz dla kwiatów. Stawiamy na najwyższą jakość przygotowania każdego pudełka prezentowego, wypełnionego po brzegi słodyczami. Nasze kompozycje prezentów, są zawsze przemyślane oraz zaprojektowane tak aby zasługiwały na miano ulubionych słodyczy Polaków.

Jak poinformujecie odbiorce o prezencie?

Gdy tylko złożysz zamówienie – jako nadawca prezentu otrzymasz potwierdzenie nadania prezentu ze wszystkimi szczegółami produktów oraz wysyłki, które podałeś/aś. W dniu dostarczenia Twój odbiorca otrzyma autoryzowany, zaufany SMS w którym słodko i delikatnie zostanie poinformowany o fakcie iż ktoś wysłał do niego prezent.

Czy posiadacie ofertę dla firm?

Przygotowaliśmy również ofertę na prezenty dla firm oraz instytucji, na imprezy firmowe lub różnego rodzaju eventy. Słodycze to również świetny pomysł dla szkół i przedszkoli. Szczegóły na stronie lub pod numerem telefonu +48 602 171 579. Każde zamówienie, traktujemy jako projekt oraz przydzielamy do niego opiekuna, który pomoże zaprojektować paczki.

Gdzie jest moja paczka?

W mailu od DPD otrzymasz nr przesyłki oraz link śledzenia. Status paczki możesz również sprawdzić na stronie DPD – kliknij tutaj.

Kiedy paczka dotrze do odbiorcy?

W przypadku Kuriera paczka dotrze:

  1. W dzień wskazany przy płatności
  2. W przypadku gdy odbiorca nie odbierze paczki, zostanie ona umieszczona w najbliższym oddziale DPD i następnego dnia zostanie ponowiona próba doręczenia paczki.

Zdjęcia w formacie Polaroid? o co chodzi?

Zdjęcie wyraża więcej niż 1000 słów. Możesz dołączyć dowolne zdjęcie, który dla Ciebie wywołamy i dołączymy do wybranego prezentu.
Zdjęcia, wraz z kartką umieszczamy w eleganckiej kopercie a następnie w pudełku ze słodyczami. Papier zdjęcia ma rozmiar 10×14,8cm, natomiast zdjęcie ma rozmiar 9x11cm z białą ramką – jest to format Polaroid®. Zdjęcia drukowane są w jakości HD z gwarancją trwałości przez 100 lat. Zapewnia to wysokiej klasy sprzęt marki Canon przeznaczony tylko do druku zdjęć. Zdjęcia są dokładnie takie jak wywołane u fotografa.

Co mogę napisać na kartce z życzeniami?

Wyraź się! Napisz kilka słów o chwili uwiecznionej na zdjęciu – jeżeli je dołączasz. Napisz życzenia urodzinowe, lub po prostu napisz „hej”. Pokaż, że jesteś autorem paczki a wtedy na pewno sprawisz wielką radość swojemu odbiorcy. Możesz także pozostać anonimowym a następnie wyjawić sekret osobiście.

Poczta Słodyczowa – kim jesteście?

Nie jesteśmy powiązani w żaden sposób ze znaną marką Poczta Kwiatowa :-) Natomiast pozdrawiamy!

Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych pasjonatów sztuki, piękna oraz technik Decoupage. Mamy również speców od logistyki, którzy dbają o terminy i jakość dostarczenia prezentów. Nasze pasje w połączeniu z magią słodyczy jaką wytwarza ich zapach oraz smak, po długim procesie twórczym, pozwoliły nam wyjść na przeciw oczekiwaniom największych smakoszy oraz najbardziej wyczulonych estetów. Stworzyliśmy naszą usługę abyś w łatwy i przyjemny sposób a zarazem bardzo inspirujący sprawił/a komuś prezent. Ta usługa to właśnie Poczta Słodyczowa® :-)