Zapraszamy do pracy w naszym zespole. Jesteśmy jeszcze młodą, kameralną firmą z biurem w Warszawie na dzielnicy Mokotów (dolinka służewiecka). Twoje zdanie nie zginie w tłumie. Będziesz mieć realny wpływ na rozwój firmy i będziesz móc sprawdzić swoje pomysły na naszej firmie oraz zderzyć je z rzeczywistością. Szukamy osób ambitnych, uparcie dążących do celu niekoniecznie z wielkim doświadczeniem, które chciałyby się u nas rozwinąć.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:


1. Specjalista Performance Marketing

Doświadczenie: Junior/Mid
Tryb pracy: Zdalny 80%, W biurze w Warszawie (mokotów) 20%

Opis stanowiska: Do Twoich zadań będzie należało dbanie o kanały performance marketingu takie jak Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, LinkedIn Ads, Mailing, Remarketing, SMSy oraz inne kanały, które zaproponujesz. Na obowiązki składają się: przygotowanie media planu wraz z budżetem na każdy z kanałów, ustawienie reklam na każdym z kanałów ze wsparciem grafika/fotografa. Nadzorowanie codzienne kanałów oraz najważniejszych KPI ustalonych z zarządem spółki a także raportowanie w trybie tygodniowym wyniku podjętych działań do zarządu.


2. Product Owner

Doświadczenie: Junior/Mid
Tryb pracy: Zdalny 80%, W biurze w Warszawie (mokotów) 20%

Opis stanowiska: Do Twoich zadań będzie należało rozwijanie oferty produktowej naszego sklepu. Osoba na tym stanowisku musi posiadać dobry gust oraz interesować się wzornictwem, ogólnie pojętym design’em. Mile widziane zamiłowanie do branży beauty/fashion. Wynikiem pracy Product Ownera jest wyznaczanie kierunku rozwoju oferty produktowej na kolejne lata działania firmy. Do zadań będzie należało wyszukiwanie ciekawych materiałów, dostawców oraz analiza product-market fit a także analiza potencjału współpracy z dostawcami. Liczy się kreatywność i ciekawe, nietuzinkowe pomysły z których wybierzemy te sprzedawalne.


3. Specjalista Social Media

Doświadczenie: Junior/Mid
Tryb pracy: Zdalny 80%, W biurze w Warszawie (mokotów) 20%

Opis stanowiska: Do Twoich zadań będzie należała obsługa kont social media, zamieszczanie postów w sposób przemyślany, zaplanowany oraz skuteczny. Nadzorowanie współpracy z influencerami oraz wytyczanie kierunków rozwoju komunikacji marki w Social Media. Otwierany nowych kanałów Social Media na nowych, ciekawych platformach. Eksperymentowanie z formą oraz treścią.


Masz pomysł na lepszą wersję Poczty Słodyczowej poza rekrutacją?

Napisz do nas na [email protected] a może uda nam się nawiązać współpracę.