|

Kosze Prezentowe, Kosze Upominkowe, Czekoladki Na Prezent…

Kosze prezentowe

Zobacz kosze prezentowe →

Kosze prezentowe dla firm →

W 2014 roku zaczęła się nasza wyjątkowa historia. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że nasz pomysł na prezent urodzinowy dla koleżanki tak zrewolucjonizuje znaczenie określeń takich jak kosze prezentowe, kosze upominkowe czy czekoladki na prezent. Gdy prezent dla niej okazał się bardzo trafiony, postanowiliśmy wysłać taki sam kosz prezentowy koledze. Prezent dla niego również okazał się trafiony. Potem był prezent dla mamy, prezent dla taty, babci, przyjaciół i tak też z czystej przyjaźni oraz miłości w naszych głowach zrodził się pomysł aby podzielić się naszymi fajnymi prezentami z całą Polską. Stworzyliśmy więc dla Was Pocztę Słodyczową i tak po dziś dzień pakujemy dla Was coraz więcej wyjątkowych prezentów. Kosze prezentowe wysyłacie z okazji urodzin, imienin, ślubu, podziękowania, 18tki, gratulacji a także i bez okazji. Skala zjawiska jest niesamowita i każdego dnia podziwiamy ilu w Polsce jest ludzi dobrej woli, chcących obdarować kogoś fajnym prezentem. Dołączacie zdjęcia oraz życzenia, wybieracie gotowce i komponujecie wyjątkowe kosze prezentowe sami.

Zobacz również:
Jak spakujemy Twój kosz prezentowy?

Prezent na urodziny

Jeśli szukasz prezentu na urodziny, to całkowicie szczerze mówimy – nasza propozycja powinna w pełni zaspokoić Twoje potrzeby ale przede wszystkim dostarczyć niezapomnianych wrażeń Twojemu odbiorcy. Kosz prezentowy który tak de facto nie jest koszem ale pudełkiem prezentowym z prawdziwego zdarzenia z ręcznie wiązaną wstążką to idealny prezent dla każdego w każdym wieku i na każdą okazję. Urodziny to najczęstszy powód z którego wysyłamy kosz prezentowy dla naszych klientów.

W ramach naszej usługi możesz wybrać gotowy kosz prezentowy spośród kompozycji, które przygotowaliśmy lub stworzyć własny spersonalizowany kosz prezentowy ze słodyczami, dorzucić kartkę prezentową, fotkę i wysłać na wskazany adres oraz na wskazaną datę.

Prezent dla niej, dla niego

Kosz prezentowy dla niej? A może dla niego? To idealny pomysł na prezent dla chłopaka czy dla dziewczyny. Nie jest zobowiązujący, jego zawartość można zjeść ze smakiem (kto nie lubi słodyczy :-) ?) a piękne pudełko zachować na potem jako kuferek na skarby :-) (wiemy z doświadczenia że tak jest). Dlatego nie czekaj, nie zastanawiają się nad niepotrzebnymi gadżetami, kwiatami i innymi zbędnościami :-) Podaruj tej wyjątkowej osobie, coś co od momentu otrzymania do rąk własnych spowoduje uśmiech na jej lub jego twarzy. Będzie owiane nutką tajemniczości, dostarczy niezapomnianych wrażeń przy rozwiązywaniu prawdziwej wstążki (nie – nie przyklejamy ani nie zszywamy wstążki, jest ona wiązana ręcznie i można ją rozwiązać jak prawdziwy prezent) a w środku znajdzie coś co odmieni jej dzień, tydzień, miesiąc? może nawet życie? Kilka słów od Ciebie na pięknej kartce pamiątkowej oraz – no właśnie – załączoną fotografię pamiątkową? Dołączysz ją? :-) Może to zdjęcie sprzed lat? Może fajna chwila spędzona razem a może to ta osoba uśmiechnięta aby jej przypomnieć że właśnie taką ją pamiętacie zawsze? Możliwości jest wiele. Ty decydujesz – my stajemy na wysokości zadania i pakujemy dla Ciebie wg nas najlepszy kosz prezentowy w internecie i wysyłamy na wskazany adres oraz na wskazaną przez Ciebie datę. Just do it!

Przejdź do strony głównej aby zobaczyć kosze prezentowe

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *