Zabezpieczona płatność

Płatności dokonywane kartą płatniczą są zabezpieczone poprzez szyfrowanie danych, między innymi technologią  SSL (Secure Sockets Layer). Płatność kartą jest szybka, łatwa i całkowicie bezpieczna dzięki protokołowi https. Proponujemy także inne formy płatności, jak na przykład płatność przelewem. Nad najwyższą jakością obsługi oraz nad bezpieczeństwem czuwa nasz operator płatności PayU.

Wspieranie rozwoju polskich producentów słodyczy

Wszystkie produkty z naszej oferty zostały wybrane starannie, tak aby wpisywały się w kanon ulubionych słodyczy – nas Polaków. Nie boimy się współpracy z polskimi producentami i chcemy promować przepyszne słodycze mniejszych lub zaczynających producentów. Oferujemy produkty tylko wysokiej jakości, zawsze świeże w korzystnych cenach. Nasza oferta jest zmienna i różnorodna co pozwala Państwu na znajdywanie w naszym sklepie coraz to nowszych, interesujących słodyczy.

Sprawna dostawa

Sprawna dostawa dla nas to:

  • Dostawa na terenie całej Polski
  • Zautomatyzowana, natychmiastowa dostępność produktów na stronie monpresi.com
  •  Możliwość wyboru preferowanej daty dostarczenia produktów – aż w 97% przypadków nasz przewoźnik dostarcza dokładnie na czas
  • Możliwości wyboru sposobu dostawy
  • Nowoczesne, czyste magazyny oraz szybka i bezpieczna obsługa naszego przewoźnika DPD

Produkty czołowych marek w najlepszych cenach

Oprócz słodyczy czołowych marek na świecie, zawsze chcemy posiadać w ofercie wyjątkowe słodycze, produkowane na mniejszą skalę w naszym kraju. Słodycze regionalne oraz serie limitowane to naszym zdaniem bardzo ciekawa propozycja wartości.

Status zamówienia

Możesz na bieżąco monitorować swoje zamówienie. Wejdź na naszą stronę, zaloguj się, a będziesz mógł kontrolować kolejne statusy złożonego zamówienia. Dostaniesz też maile informujące Cię o postępie realizacji zamówienia

.

Słodycze na prezent

Kilka lat temu, zaczynaliśmy jako usługa wysyłki słodyczy na prezent i kontynuujemy naszą przygodę. Poszerzając naszą ofertę z kilku produktów do kilku tysięcy, teraz chcemy dać możliwość nieograniczonego spersonalizowania zawartości oraz pudełka prezentowego. Niezmiennie od lat, nasze słodycze zawsze muszą być:

  • Świeże
  • Spakowane ręcznie
  • Zabezpieczone przed temperaturą oraz wstrząsami
  • Dostarczone na czas

Satysfakcja lub zwrot kosztów

Nie jesteś usatysfakcjonowany zakupem? Skontaktuj się z nami i powiedz nam o tym. Jeśli nie wywiązaliśmy się z umowy, zwrócimy Ci koszty.

Jesteśmy do Twoich usług

Skontaktuj się z działem Obsługi Klienta